Всі дачники добре знають, що літо – не тільки відпочинок на свіжому повітрі, шашлики, походи за грибами, рибальство та інші приємні занятття. Для багатьох це також робота в садку чи на грядці і, звісно ж, боротьба с бур’янами. Актуальна ця проблема і для жителів приватного сектору.

«Дідівський» метод з використанням ручної коси занадто виснажливий і потребує певних навиків: як робочих, так і в обслуговуванні інструменту. Газонокасорки не завжди єфективні і занадто громіздкі. Найкращий вихід в такій ситуації – купити бензиновий тример Foresta у офіційного дистриб’ютора.

Що таке мотокоса

Тример, або мотокоса, являє собою ніж іх захистним щитом, винесений на довгій штанзі на рівень грунту. З протилежного боку розміщено двигун, який може буде бензиновим або електричним. Інструмент кріпиться на плечі за допомогою міцної шлейки. Для зручності використання передбачено два руків’я з елементами керування.

Переваги мотокоси

Завдяки такій конструкції цей інструмент має ряд перваг у порівнянні з газонокосаркою:

 • Положення двигуна, який розміщено далеко від ножа, дозволяє косити вологу траву;
 • Ви можете використовувати декілька видів ножів для різних задач: синтетичне волокно для трави або металеві ножі для запущених чагарників;
 • Дисковий металевий ніж здатен підрізати гілки дерев і кущів, при цьому робоча висота обмежена лише довжиною штанги;
 • Захистний щиток виступає також в ролі упору на грунт і дозволяє обробляти нерівні поверхні;
 • Мотокоса використовується у важкодоступних місцях, де застосування газонокосарки обмежене її габаритами;
 • Цей інструмент дешевший в обслуговуванні;
 • Заміна робочого ножа при потребі займе не більше п’яти хвилин.

Обрати бензиновий чи електричний двигун?

бензиновий тример forestaТример бензиновий значно мобільніший в порівнянні з електричним. Він не потребує наявності кабеля-подовжувача. Такий інструмент можна використовувати на ділянках, де відсутнє електропостачання. Бензиновою мотокосою можна працювати навіть під час невеликого дощу, коли треба терміново завершити роботу, не боячись короткого замикання.

Разом з тим експлуатація мотокоси з бензиновим двигуном обходиться дорожче. Двотактні двигуни потребують не тільки якісного бензину, тобто з октановим числом не нижче 95, але й хорошого синтетичного мастила. Електроенергія, яку електрична коса використовує в незначній кількості, обходиться власнику дешевше.

Якій модифікації віддати перевагу, кожен вирішує сам для себе, виходячи з власних потреб та можливостей. Також при виборі моделі слід звертати увагу на потужність двигуна, яка може дещо відрізнятись.

Тільки офіційний дистриб’ютор!

Компанія Foresta виробляє якісне обладнання та інструменти для господарств та присадибних ділянок. Тримери цієї марки зарекомендували себе як невибагливі та надійні інструменти за прийнятною ціною. Офіційний дистрибютор компанії гарантує своїм клієнтам:

 • ціни на продукцію нижчі, ніж у посередників.
 • Офіційну гарантію на все обладнання;
 • Безкоштовну доставку по Україні
 • Якісне обслуговування в сервісних центрах;
 • Заміну по акції деяких старих моделей інструментів і обладнання на нові.

У вас виникли додаткові запитання? Відвідайте офіційний сайт та знайдіть вичерпні відповіді на них!