4 поради, як зробити свій робочий день ідеальним

Довжина робочого дня не впливає на продуктивність. Важливіше, як люди структурують свій день. Такого висновку дійшли вчені латвійської групи Draugiem.

Спеціалісти використовували комп'ютерний додаток для відстеження робочих звичок працівників. Зокрема, програма вимірювала, скільки часу люди витрачали на різні завдання та порівнювали це з їх продуктивністю, пише УП Життя.

Ідеальний ритм праці, відповідно до дослідження, – 52 хвилини роботи, а після 17 хвилин відпочинку .

Люди, які підтримували цей графік, були унікально сфокусовані на своїй роботі. За годину, приблизно, вони були на 100% присвячені справі, яку мали виконати.

За результатами дослідження, доктор Трєвіс Бредбері дає чотири поради, які допоможуть вам досягти свого ідеального робочого ритму:

Розбийте свій день на часові інтервали

8-годинний робочий день може працювати на вас, якщо ви розіб’єте його на стратегічні інтервали. Наприклад, по ті ж 52 хвилини.

Ми, природно, плануємо, що повинні виконати до кінця дня, тижня чи місяця, але працюємо набагато ефективніше, коли зосереджуємось на тому, що можемо виконати зараз. Окрім правильного ритму, планування вашого дня за годинними інтервалами спрощує складні завдання, розбиваючи їх на керовані частини.

Поважайте свою годину

Інтервальна стратегія працює тільки тому, що ми використовуємо наші пікові рівні енергії, щоб досягти надзвичайно високого рівня фокусу протягом відносно короткого проміжку часу.

Якщо ви не дотримуєтесь "правила години", надсилаючи повідомлення електронною поштою, перевіряючи Facebook чи інші соцмережі, то ви нівелюєте підхід.

Візьміть справжній відпочинок

Для покращення продуктивності дійсно важливе "відключення" від вашого комп'ютера, телефону та списку завдань. Найефективніші способи перезарядки – ходьба, читання чи спілкування, – оскільки вони справді відволікають вас від роботи.

У напружений день у вас буде спокуса замінити реальне спілкування перепискою чи телефонною розмовою, але не піддавайтеся цьому. Це не відпочинок.

Не чекайте, поки ваше тіло скаже вам взяти перерву

Якщо ви чекаєте відчуття втоми, то знайте, що такий стан приходить тоді, коли вікно пікової продуктивності вже пропущено. Дотримання графіка гарантує, що ви працюєте, коли є найбільш продуктивними.

Пам'ятайте, що набагато корисніше відпочити на короткий проміжок часу, ніж продовжувати працювати, коли ви втомилися і відволікаєтеся.

Читайте також:

Прокинутися бадьорим і не спати вдень. ПОРАДИ

Івано-Франківськ Івано-Франківськновини дослідження робочийдень стратегія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
36 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати