Реконструкція мансарди - дуже часто обраний варіант, який варто розглянути з огляду на його безсумнівні переваги. Мансарда може бути як житловим, так і підсобним, технічним приміщенням, для цього можна використовувати як косметичний ремонт, так і капітальну реконструкцію. Все залежить від вашого бачення. Якщо ви вирішили зайнятися облаштуванням мансарди, вам потрібен проект, що дає безліч можливий для архітектурних рішень. Переходьте на сайт: https://vashamansarda.com/, порталу по мансардним вікнам "Vasha Mansarda» і вибирайте ідеї для реконструкції приміщення.

Чому варто  реконструювати мансарду?

  • Якщо тільки правильно спланувати проект мансарді, буде складно знайти мінуси цього рішення. Можливість облаштування спальні або вітальні з видом на зоряне небо через мансардні вікна напевно змусить вас повірити в те, що невикористаний простір горища варто переробити в функціональну мансарду. Для проекту ідеально підходять мансардні вікна, які забезпечують постійний доступ денного світла, не напружуючи зір.
  • Мансарда - теж цікавий варіант для гостьових кімнат. Якщо ви любите запрошувати друзів і маєте велику родину, вам не потрібно турбуватися про те, де їм переночувати.
  • Мансарда буде ідеальним місцем для роботи. Таким чином, можно створити тут простір для творчої діяльності. Письмовий стіл, книжкова шафа, стілець або стільниця і комп'ютер - ми тільки що створили власний кабінет, де ми зможемо поринути в цікаві проекти.
  • Також мансарду можна переробити під дитячу кімнату. Це не обов'язково повинна бути просто дитяча кімната, її можна облаштувати під місце відпочинку і релаксації, ігрову кімнату, домашній кінотеатр, художню студію. Є багато можливостей.

Чому варто скористатися порталом Vasha Mansarda?

1. Великий вибір проектів. Популярні варіанти реконструкції включають створення проектів під: спальню, вітальню, дитячу. Ознайомтеся з варіантами дизайну і підбирайте кольоровий гаму для спальні з максимумом комфорту. На сайті є можливість отримати ідеї для будівництва будинку з мансардою, завдяки віртуальному туру.

2. Можливість вибрати мансардні вікна відповідно до розміру і стилем мансарди.

3. На порталі є корисна інформація про те, як можна облаштувати мансарду, створити дизайн і проект відповідно до особистих побажань.

Скористайтеся кращими ідеями проектів прямо зараз!